Zwolnienia z kas 2017 – nowe rozporządzenie na 2017 rok w sprawie zwolnień z kas w przeważającej części powiela funkcjonujące już obecnie przepisy. Zwolnienia, które obowiązywały w 2016 roku zostały przedłużone o kolejny rok.

Zwolnienia z kas 2017 – zostanie utrzymane dotychczasowe kryterium wysokości obrotu, które wynosi 20 tys. zł dla firm zaczynających i kontynuujących działalność gospodarczą. Pamiętajmy iż kryterium wysokości obrotu liczone jest proporcjonalnie według miesięcy.

Zostało wprowadzone dodatkowe zwolnienie dla usług opieki medycznej i usług masażu wykonywane przez osoby niewidome. Osoby te muszą jednak posiadać orzeczenie o niepełnosprawności i oczywiście osobiście prowadzić działalność czyli nie zatrudniać pracowników.

Z całym projektem można się zapoznać tutaj.

Faktura Vat do paragonu – sprawdź jak rozliczać i nie popełniać błędów – sprawdź szczegóły.

Powszechnie wiadomo, iż przedsiębiorca sprzedający towar bądź usługi powinien ewidencjonować sprzedaż na kasie fiskalnej, jeśli dotyczy to osób prywatnych. Musi też dokumentować fakturami sprzedaż dla firm.
Co się dzieje jeśli kupujący, który otrzymał paragon poprosi jednak o wystawienie faktury na firmę?


Logo firmy na paragonach – paragon nośnikiem reklamy – sprawdź szczegóły.

Grafika na paragonach, czas aby paragon przestał być bezosobowy – dzięki umieszczeniu na wydrukach grafiki. Możemy przekazać klientom dodatkowe informacje z każdym wydanym paragonem z kas i drukarek firmy Posnet.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.