Kasy fiskalne 2018 nowe obowiązki – stopniowo przedsiębiorcy będą musieli wymieniać kasy na urządzenia fiskalne online. Będzie to mocne narzędzie do walki z nadużyciem podatkowym.
Obowiązek wymiany kasy to nie wszystko. Sprawdź nowe obowiązki podatników.

Kasy fiskalne 2018 nowe obowiązki.

1. Kasy rejestrujące będą łączyły się z Centralnym Repozytorium Kas, co za tym idzie fiskalizacja ,nadanie numeru ewidencyjnego oraz zgłoszenie kasy do naczelnika urzędu skarbowego będą dokonywały się automatycznie.

2. Jeśli nie jesteśmy w stanie zagwarantować z przyczyn od nas niezależnych stałego dostępu do internetu w miejscu sprzedaży, będziemy musieli uzyskać zgodę na przesyłanie odpowiednich informacji do Centralnego Repozytorium Kas w odstępach czasowych.

3. Jeśli z przyczyn od nas niezależnych czasowo nie moglibyśmy połączyć się z CRK, naszym zadaniem będzie jak najszybciej rozwiązać usterkę, oczywiście nie przerywając rejestrowania sprzedaży na kasie.

4. Informacje wprowadzane do Cenralnego Repozytorium Kas będą musiały odpowiadać strukturze logicznej JPK.

 

Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o używanych kasach fiskalnych.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.