Zwrot za zakup kasy fiskalnej od 2018 r. tylko za kasy online.

Zwrot za zakup kasy fiskalnej w 2018 r. Jak większość z nas wie – za zakup pierwszego urządzenia fiskalnego możemy starać się o zwrot z Urzędu Skarbowego. Kwota ta może wynosić 90% wartości urządzenia, maksymalnie 700 zł.
Chętnie korzystamy z tej opcji, zwłaszcza, że otwierając działalność gospodarczą jesteśmy narażeni na wiele kosztów.
A co z zwrotem w 2018 roku? Nadal będzie obowiązywać?

 

Dotychczas, nie miało to znaczenia jaką kasę kupiliśmy – mobilną czy dużą sklepową – zwrot należał się każdemu. Nowa ustawa ma przewidywać iż o dofinansowanie będą mogli się starać Ci podatnicy, którzy zakupią tylko kasę online. Co ważne kwota zwrotu wzrośnie aż do 1000 zł.

W dodatku, refundacja obejmie zarówno przedsiębiorców dokonujących zakupu pierwszej kasy fiskalnej on-line, jak i tych, którzy będą zmuszeni zastąpić obecne urządzenie nową technologią – dostosowaną do wymogów zawartych w Rozporządzeniu. Taka sytuacja może zajść, gdy w modelu z tradycyjną lub elektroniczną kopią paragonów pamięć fiskalna ulegnie zapełnieniu. Jeśli to nastąpi – nie będzie można jej wymienić ani kontynuować pracy z tym urządzeniem. Warto przy tym wspomnieć, że otrzymanie nowej ulgi nie oznacza obowiązku zwrotu poprzedniej kwoty refundowanej.

 

Zakładasz firmę? Sprawdź co powinieneś wiedzieć. 


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

By |2017-09-29T12:13:36+00:0029 września 2017|Categories: Aktualności|

About the Author:

Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x