Kasa fiskalna w 2018 roku.

Kasa fiskalna w 2018 roku – 1 styczeń 2018 przyniósł nam o wiele mniej zmian niż oczekiwaliśmy.
Nowe rozporządzenie dotyczące zwolnień z obowiązku stosowania kas opublikowano pod koniec 2017 roku. Sprawdź kto musi zainstalować kasę fiskalną w 2018 roku bez względu na wysokość obrotów.

Kasa fiskalna w 2018 roku – w projekcie rozporządzenia zamieszczono katalog zwolnień. Utrzymany został dotychczasowy poziomie kryterium wysokości obrotu, tj. 20 000 zł dla podmiotów kontynuujących, jak i dla rozpoczynających działalność gospodarczą (dla tych ostatnich liczone w proporcji do okresu wykonywania czynności dostawy towarów lub świadczenia usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych w danym roku podatkowym).

Rozporządzenie zawiera również katalog czynności, do których nie mają zastosowania zwolnienia.
Do tej grupy dołączyły w rym roku:
-kantory wymiany walut, z wyłączeniem usług świadczonych przez banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe.
-cyrki, parki rozrywki, wesołe miasteczka
-dyskoteki i sale taneczne

Dla tych usług, które na mocy projektowanego rozporządzenia zostaną w 2018 roku bezwzględnym obowiązkiem ewidencjonowania, ustawodawca wprowadza jednak okres dostosowawczy na zakup kasy rejestrującej do 31 marca 2018 roku.

Sprawdź, ile faktycznie kosztuje kasa fiskalna.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

 

By |2018-01-22T11:21:51+00:0022 stycznia 2018|Categories: Aktualności|

About the Author:

Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x