Kasa fiskalna online dla gastronomii – właściciele restauracji, barów, kawiarni są zobowiązani do rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej już w pierwszy dzień funkcjonowania placówki. Nie obowiązują ich zwolnienia czy też limit rocznych obrotów. Sprawdź jakie zmiany wchodzą w 2019 roku.

Kasa fiskalna online dla gastronomii będzie wymagana najprawdopodobniej od 1 lipca 2019 roku. Przedsiębiorcy drżą na myśl o kasach fiskalnych online. Niektóre branże nie będą zobowiązane do kupna nowych urządzeń. Niestety wszystkie usługi związane z wyżywieniem nie należą do tego grona.

Kasa online dla gastronomii– czym się różni od tych tradycyjnych.

Obsługa takiej kasy oraz wygląd nie odbiega od tradycyjnych kas. Jeśli zakupisz identyczny model jaki posiadasz teraz nie będziesz musiał się uczyć na nowo obsługi. Jeśli posiadasz model sprzed kilku dobrych lat – na reszcie będzie możliwość wymienić na coś bardziej nowocześniejszego. Obecne kasy na rynku są pełne funkcji i możliwości.

Ale co z tym online? Kasę takę będziemy musieli podłączyć do internetu. Dzięki temu na bieżąco będzie przesyłać informacje o naszych transakcjach do Centralnego Repozytorium Krajowej Administracji Skarbowej. Cel? Jeden – uszczelnianie luk w podatku VAT.

Ulga na kasy fiskalne online dla gastronomii.

Zakup kolejnej kasy fiskalnej, w szczególności jeśli ta obecna jest jeszcze sprawna to nie mały wydatek. Ustawodawca przewidział ulgę za zakup kasy fiskalnej online. Mimo, iż już raz z tego korzystałeś i otrzymałeś już 700 zł to w tym wypadku masz prawo do tego po raz drugi.

 

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.