Kasa fiskalna online dla fryzjerów – będąc właścicielem zakładu fryzjerskiego musisz posiadać kasę fiskalną na start. Od 2015 roku fryzjerzy muszą ewidencjonować swoją sprzedaż przy pomocy urządzeń fiskalnych bez względu na wysokość obrotów. Od przyszłego roku ustawodawca wprowadza pewne zmiany, które będą obowiązywały również tą branżę.

Kasa fiskalna online dla fryzjerów

Jesteś fryzjerem? Posiadasz już kasę fiskalną?  Czy wiesz że będziesz zobowiązany do jej wymiany w najbliższym czasie?
Od 1 stycznia 2020 roku wszyscy fryzjerzy będą musieli korzystać z kas online. Oznacza to, że zakupić urządzenie będą musieli jeszcze w 2019 roku.

Kasa fiskalna online.

Urządzenie to niczym nie różni się od tego co posiadasz, oprócz jednej rzeczy. Funkcjonalność jest ta sama, obsługa ta sama. Jedyną różnicą jest połączenie z internetem. Dzięki temu na bieżąco będą przesyłane informację o naszej sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas. Zabieg wprowadzenia takich urządzeń na rynek ma na celu uszczelnienie podatku VAT.

Ulga na kasę fiskalną online.

Ustawodawca przewidział ulgę na zakup kasy fiskalnej. Jeśli już raz skorzystałeś z niej będziesz mógł to zrobić jeszcze raz. Przedsiębiorcy, którzy zostaną zobligowani do wymiany swoich dotychczasowych urządzeń będą mogli po raz kolejny starać się o zwrot 700 zł.

Pamiętaj, że jeśli nie będziesz terminowo wykonywał przeglądów kasy fiskalnej bądź zamkniesz swoją działalność w ciągu 3 lat od jej rozpoczęcia będziesz zobowiązany do zwrotu ulgi.

 

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.