Kasa fiskalna online dla kosmetyczek. Przepis, który wszedł w życie z dniem 1 stycznia 2015r. mówi o tym, że w momencie zakładania salonu kosmetycznego musisz posiadać kasę fiskalną niezależnie od limitu obrotu. Już niedługo dużo się zmieni. Branże kosmetyczną znaleźć można wśród wielu innych branż, które zmuszone zostały do wymiany tradycyjnej kasy fiskalnej na kasę fiskalną online.

Kasa fiskalna online dla kosmetyczek.

Mimo tego, że Twoja kasa jest nowa i w pełni sprawna, będziesz musiała ją wymienić. Obowiązek posiadania kasy fiskalnej online dla kosmetyczek rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2020r.

Jak działa kasa fiskalna online

Jeżeli chodzi o funkcjonalność kasy fiskalnej online to nie różni się praktycznie niczym od tradycyjnej z tą różnicą, że kasa fiskalna online podłączona jest do internetu. Ma to na celu przekazywanie wszelkich informacji bezpośrednio do Centralnego Repozytorium Kas.

Po co? Odpowiedź jest prosta. Wprowadzenie tego typu kas ma pomóc w walce z luką w podatku VAT.

Zakup nowej kasy może wydawać się dla kosmetyczek sporym wydatkiem, szczególnie gdy niedawno kupiły tradycyjną kasę. Twórcy tego projektu zabrali to pod uwagę. Dlatego w przypadku przymusowej wymiany tradycyjnej kasy na online możliwe będzie możliwość otrzymania ulgi w wysokości 700 zł.

Powinnaś pamiętać o tym, że jeśli nie będziesz robiła terminowych przeglądów kasy lub jeżeli w ciągu 3 lat od założenia firmy zamkniesz ją Urząd Skarbowy może wystąpić o zwrot ulgi, którą otrzymałaś na zakup kasy fiskalnej.

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.