Co się zmienia w kasach fiskalnych online – kasy fiskalne online pojawią się na rynku lada moment. Wprowadzają one wiele zmian. Jeśli jesteś podatnikiem, który będzie zobligowany wymiany urządzenia zapoznaj się z zmianami jaka wchodzą.

Co się zmienia w kasach online.

Wygląd kas oraz ich obsługa nie ulega zmianie. Będą to te same kasy co możemy zakupić teraz Najważniejsza różnica – połączenie z internetem. Zabieg taki ma na celu uszczelnienie podatku VAT. Systematycznie nasze informacje o sprzedaży będą wysyłane do Centralnego Repozytorium Krajowej Administracji Skarbowej.

Zmienia się również kilka innych rzeczy:

-Kopie dokumentów fiskalnych – będą zapisywane na tzw. pamięci chronionej a nie na karcie SD. Odczyt danych będziemy mogli wykonać tylko za pomocą komputera.

– Protokół komunikacyjny pomiędzy kasą a terminalem płatniczym – będzie jeden dla wszystkich kas. Oznacza to że każda kasa będzie współpracowała z każdym terminalem.

– Aktualizacja oprogramowania – aktualizacje będą pobierane z serwera producenta a następnie instalowane na kasie za zgodą użytkownika

– e – paragony – oprócz tradycyjnych paragonów klient będzie mógł otrzymać paragon elektroniczny. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej otrzymamy identyfikator. Na podstawie kodu cyfrowego kasa fiskalna pobierze z bazy nasz e-mail i wyśle nam paragon fiskalny.

– Przyjęcia oraz rozliczenia zaliczek – będziemy mogli je wykonać w pełni na nowych kasach.

– Raporty dobowe – nie trzeba będzie ich drukować. Będziemy mogli je wykonać i zapisać w pamięci chronionej.

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.