Kasy fiskalne online dla mechaników – właściciele warsztatów będą musieli wprowadzić je jako pierwsi. Zmiany w 2015r. nakazały mechanikom, wulkanizatorom oraz właścicielom stacji diagnostycznych na wprowadzenie kasy fiskalnych niezależnie od wysokości posiadanego obrotu. Teraz szykują się kolejne zmiany. Już od 1 stycznia 2019r. właściciele warsztatów będą musieli posiadać kasy fiskalne online.

Kasa fiskalna online dla mechaników – są to urządzenie, które w czasie rzeczywistym przekazują informacje o odbytej transakcji do Centralnego Repozytorium Kas. Wprowadzenie ich ma na celu walkę z luką w podatku VAT. Użytkownik kasy fiskalnej online nie odczuje zmian w zakresie jej funkcjonowania. Obowiązkiem jego będzie jedynie zapewnienie dostępu do sieci teleinformatycznej, ponieważ przepływ danych następować będzie automatycznie.

Wymiana czy też zakup kasy fiskalnej online wiązać się może z dodatkowym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Pewnego rodzaju wsparciem w tym zakresie może być wprowadzona ulga. Obecnie mówi się, że będzie ona wynosiła 90% ceny zakupu jednak nie będzie to kwota przekraczająca 700zł.

Ważne jest aby wymienić kasę fiskalną w terminie, ponieważ jej brak w przypadku działalności, w których są one wymagane może wiązać się z nałożeniem mandatu w wysokości 300zł.

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom. 


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.