Ulga na zakup kasy fiskalnej od 1 maja 2019 roku. 1 maja 2019 roku wchodzi w życie ustawa dotycząca kas fiskalnych online.Oprócz nowych urządzeń na rynku zmienia się również prawo do ulgi przy zakupie kasy fiskalnej. Sprawdź jakie wchodzą zmiany i co musisz spełnić aby otrzymać zwrot.

Pierwsza , najważniejsza zmiana – zwrot będzie można uzyskać tylko przy zakupie kasy fiskalnej online. Nie będzie to możliwe w przypadku kas z kopią papierową czy też elektroniczną.

Odliczenie kwoty wydanej na zakup będzie przysługiwało w przypadku zakupu kasy nie później niż w terminie 6 miesięcy od rozpoczęcia prowadzenia ewidencji sprzedaży. Wyjątkiem są podatnicy zobowiązani ustawą do wymiany kas ze względu na prowadzenie działalności w określonych branżach.

Nie zmienia się natomiast kwota. Nadal będzie ona wynosić maksymalnie 90% wartości urządzenia, jednak nie więcej niż 700 zł.

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.