Kasoterminal Pospay – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala. Długo wyczekiwanie rozwiązanie Posnetu jest już dostępne na rynku.

Przedsiębiorcy szukają coraz to nowocześniejszych rozwiązań dla swojego biznesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcielibyśmy przedstawić rozwiązanie, które sprosta wszystkim wymaganiom.

Pospay to połączenie kasy fiskalnej, drukarki oraz terminala płatniczego. Dzięki temu możemy bez problemu sprzedawać w swojej siedzibie przy użyciu programu sprzedażowego, wyruszyć w teren do klienta i tam wystawić paragon oraz przyjmować wszystkie płatności bezgotówkowe.

Oprócz funkcjonalności urządzenie jest proste w obsłudze, małe, mobilne oraz posiada mocne akumulatory, które wystarczą na cały dzień intensywnej pracy.

 

Zainteresowany? Dowiedz się więcej!


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.