Kasa fiskalna zmiana godziny – przypominamy iż zmiana czasu z letniego na zimowy następuje z 29 na 30 października.

Kasa fiskalna zmiana godziny – czas można zmienić po wykonaniu raportu dobowego i/lub przed pierwszą sprzedażą.

Kasy Ergo Revo oraz Neo:

Czas i data są programowane w menu: 2 KIEROWNIK → 3 KONFIGURACJA → 1 PARAMETRY OGÓLNE → 2 DATA I CZAS →

1 ZMIEŃ DATĘ I CZAS

2 USTAW CZAS LETNI

3 USTAW CZAS ZIMOWY

 

Kasy Posnet pozostałe:

Z menu kierownika wybierz klawiszami strzałek pozycję „4 Programowanie kasy” i zatwierdź wybór przyciskiem RAZEM. Następnie wybierz pierwsze pole tego menu „4.11 Data i czas” i również zatwierdź klawiszem RAZEM.

Używając klawiszy numerycznych wpisujemy żądane wartości, natomiast klawiszami strzałek lewo-prawo można zmieniać pozycję kursora. Wprowadzone zmiany należy zatwierdzić klawiszem RAZEM.

Pamiętaj iż cofnięcie zegara w kasie czy drukarce fiskalnej wykonujemy według dokładnych procedur opisanych w instrukcji każdego urządzenia. Zmienić czas możemy maksymalnie o jedną godzinę, jeśli po przestawieniu zegar nadal wymaga przestawienia o kilka minut możesz to zrobić w kolejnych dniu handlowym. Możesz też wezwać serwisanta, który dokładnie wyreguluje godzinę w urządzeniu.

Aby nie narazić się na niepotrzebne kary pamiętaj o dokładnej godzinie na kasie fiskalnej.


Jakie warunki powinieneś spełnić aby otrzymać zwrot za zakup urządzenia fiskalnego – pigułka informacyjna.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.