Kasy fiskalne i drukarki2018-11-15T11:21:25+00:00

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne tanio i dobrze! Czy można chcieć czegoś więcej?

Dodajemy pakiet darmowych dodatków na START!

Zobacz więcej
kasa fiskalna

Multicom to autoryzowany dealer i serwis kas fiskalnych Posnet. Jesteśmy liderem w regionie Wielkopolski.

Jeśli zdecydujesz się zakupić urządzenie w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych (nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym), dobierzemy kasę trafiającą w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia, wykonamy fiskalizację w odpowiednim terminie, poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat.

U nas znajdziesz szeroki wybór urządzeń fiskalnych z całym kompleksowym wdrożeniem urządzenia do danej branży. Oprócz kas i drukarek fiskalnych posiadamy w swojej ofercie duży wybór czytniki kodów kreskowych, kolektorów danych, terminali komputerowych, wag elektronicznych oraz programów do prowadzenia firm. Wdrażamy programy firm WAPRO, INSERT oraz INSOFT.

Pamiętaj iż kupując urządzenie, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata, dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie.

Kasy fiskalne – jesteśmy wszędzie tam gdzie będziesz nas potrzebował.

Główna siedziba firmy mieści się w Śremie niedaleko Poznania. Natomiast z naszych usług i wdrożonych kas fiskalnych korzystają firmy m.in. z: Poznania, Leszna, Grodziska, GostyniaKalisza, KępnieKonina, KrotoszynaPiły, Jarocina, Gniezna, MiędzychoduNowego TomyślaObornik, w Ostrowie WielkopolskimOstrzeszowie, PleszewieSłupcy, Rawiczu,  Środy Wielkopolskiej, SzamotułTurkuWągrowcu,  Wolsztynie, Wrześni, Czarnkowie, Chodzieży,  Kórniku, Czempinia, Kościana i wielu mniejszych miejscowości.

Niezależnie w którym urzędzie skarbowym się rozliczasz, rejestrację kasy fiskalnej wykonamy w urzędach w Twoim imieniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych przedsiębiorców, a największą dla nas nagrodą będzie Twoja rekomendacja naszej firmy.

Kasy fiskalne tanio i dobrze z pakietem darmowych dodatków na START!

Masz pytania? Zadzwoń!

Oferujemy wsparcie i poradę!

61 28 39 127

KONTAKT
Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x