Kasy Fiskalne Jelenia Góra2019-07-22T13:51:30+02:00

Kasy fiskalne
Jelenia Góra

Kasy fiskalne Online dla każdej branży
Od Autoryzowanego Dealera Posnet

Zobacz Kasy
kasy fiskalne dla każdej branży

Kasy fiskalne Jelenia Góra
Mamy dla Ciebie duży wybór.

Zostaw Numer – Oddzwonimy

Zamów Rozmowę

Promocja kończy się za:

Promocja ograniczona czasowo – zamów już teraz aby skorzystać z niższej ceny.

Kasy fiskalne Online Jelenia Góra
Mamy dla Ciebie duży wybór.

Co załatwimy za Ciebie?

Skontaktuj się i kup

krzysztof

Skontaktuj się i kup

Krzysztof Jakubiak

Promocja ograniczona czasowo – zamów już teraz aby skorzystać z niższej ceny.

Poznaj nasz zespół

Michał Kisielewski Multicom kontakt
Agnieszka Jóźwiak Multicom kontakt
Marcin Janiszewski Multicom kontakt
Patryk Idziaszek Multicom kontakt

Opinie o nas:

Multicom Kasy Fiskalne, Komputery, Strony internetowe, Outsourcing IT.
4.9
Zastanawiając się nad zakupem kasy fiskalnej, nie była skłonna kupić jej przez internet, wolałam sklep stacjonarny w mojej miejscowości gdzie zawsze będę mogła zwrócić się po pomoc. Niestety czekałam dwa dni na kontakt z jednym ze sklepów znajdujących się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Wtedy postanowiłam poszukać czegoś nowego w internecie. Natknęłam się wtedy na firmę MULTICOM I to była najlepsza moja decyzja. Już po pierwszym telefonie miałam odpowiedź na każde moje pytanie. Pan również po krótkiej rozmowie przedstawił mi ofertę dopasowana do mojej firmy nakleslajac nie tylko plusy ale i minusy. Dokładnie się zastanowiłam i wybrałam właśnie kasę fiskalna z firmy MULTICOM. Wszystko zostało precyzyjnie ustalone pod Moją firmę. Kasa zaprogramowana. Wysłana na czas. Szkolenie odbyte bez problemów również w dogodnym dla mnie terminie. Kontakt z firmą rewelacyjny. Z całego serca polecam.!

Pokaż więcej

Pełen profesjonalizm. Kupowałam w tej firmie kasy fiskalne do mojego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego. Świetna wiedza merytoryczna odnośnie bieżących przepisów, wszystko załatwione i dostarczone na czas. Muszę pochwalić za jakość i atmosferę, choć wymóg stosowania kasy nie jest czymś miłym to w tej firmie potrafią sprawić że wszystkie formalności z tym związane są po prostu przyjemnością. Słowa uznania dla Pana Krzysztofa - chciałabym w swojej firmie mieć takiego opiekuna klienta i osobę znającą się na produktach które sprzedaje. Pełen profesjonalizm - i nawet moje dwa telefony po zamknięciu firmy były odebrane z uśmiechem i humorem. Dużym atutem jest załatwienie za mnie wszystkich formalności w urzędzie. Przygotowując salon do otwarcia podałam tylko dane firmy i informacje gdzie się rozliczam a firma załatwiła wszystko za mnie. Żadnego biegania po urzędach i droczenia się z urzędnikami. Proszę pomyśleć nad wprowadzeniem usług księgowych - z taką wiedzą odnośnie przepisów pierwsza zgłosiłabym się do obsługi. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM.

Pokaż więcej

Nie wszystko jest takie straszne, jak się wydaje kiedy ma się kontakt z profesjonalistą, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Kasa w ciągu dwóch dni na miejscu, pomimo ogromnych wątpliwości i jeszcze większej niepewności wszystko dokładnie wytłumaczone, wyjaśnione, co nie oznacza, że nie będę dzwonić z pytaniami, bo to moja pierwsza przygoda z kasą fiskalną. Na chwilę obecną 5 +.

Pokaż więcej

Jakość usługi i podejście do klienta rewelacyjne! Zaprogramowanie kasy, zgłoszenie jej do urzędu i wysyłka trwała chwilę Podczas szkolenia zostałem nauczony funkcji jakie obsługuje kasa, dodatkowo poinformowano mnie o innych sytuacjach i obowiązkach które muszę robić w firmie aby było wszystko jak należy. POLECAM W 100%!!

Pokaż więcej

Zdecydowałem się na zakup kasy fiskalnej w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie załatwiony temat. Doradzili mi ustawienia i zaprogramowali wszystkie potrzebne towary. Kasę dostarczył kurier na drugi dzień tak jak obiecali. Dodatkowo nie musiałem biegać po urzędach, wszystko załatwili za mnie. Bardzo dobry kontakt, czuć że znają się na temacie i lubią to co robią. Naprawdę polecam!

Pokaż więcej

Pełen profesjonalizm! W trakcie zakupu kasy fiskalnej można liczyć na szeroki wybór oraz fachowa porade. Fiskalizacja zgodna z moimi wytycznymi. Wysyłka ekspresowa. Szkolenie przebiegło bardzo pomyślnie. Wszystko dokładnie wytłumaczone, dodatkowe wskazówki usprawnily moja pracę na kasie. Serdecznie polecam.

Pokaż więcej

Zobacz wszystkie opinie

Nasze nagrody:

Poradnik

Baza wiedzy o kasach fiskalnych i rejestrowaniu sprzedaży.

Wczytaj więcej wpisów

Aktualności

Nowości w branży fiskalnej, rozporządzenia Ministerstwa Finansów i nowe ustawy.

Wczytaj więcej wpisów

Multicom to autoryzowany dealer i serwis kas fiskalnych Posnet.

Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Jelenia Góra historyczne miasto położone południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim nad rzeką Bóbr. Znajduje się tu wiele zabytków min kościół Podwyższenia Krzyża Św. W czasie II wojny światowej miasto nie doznało żadnych zniszczeń. Jest to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

Odbiory dokumentów po rejestracji nowej kasy fiskalnej, dla firm rozliczających się w Urzędzie Skarbowym w Jeleniej Górze, dokonają Państwo pod adresem:

Urząd Skarbowy w Jeleniej Górze

ul. Wolności 121

58-500 Jelenia Góra

Multicom to autoryzowany dealer i serwis kas fiskalnych Posnet.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

  • Zostaniesz przeszkolony z obsługi kasy
  • Twoja kasa zostanie zaprogramowana
  • Ufiskalnimy Twoją kasę
  • Załatwimy formalności w Urzędzie Skarbowym za Ciebie
  • Pomożemy w uzyskaniu zwrotu z Urzędu Skarbowego
Kasy Fiskalne Online Jelenia Góra
Kasa Fiskalna Jelenia Góra

Łatwa rejestracja kasy fiskalnej

Niezależnie w którym urzędzie skarbowym się rozliczasz, rejestrację kasy fiskalnej wykonamy w urzędach w Twoim imieniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych przedsiębiorców, a największą dla nas nagrodą będzie Twoja rekomendacja naszej firmy.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

Kasy Fiskalne Online Jelenia Góra

3 marca została podpisana nowelizacja ustawy oznacza to, że pierwsza grupa zobowiązana do posiadania kasy fiskalnej online będzie musiała zastąpić obecne urządzenia do końca roku. Z dniem 1 stycznia 2020r. kasę fiskalną online będą musieli posiadać przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą paliw, świadczący usługi związane z naprawą samochodów oraz wymiany opon. Kasę fiskalną online odróżnia od tradycyjnej natychmiastowość przesyłania wiadomości do Centralnego Repozytorium. Warto pamiętać, Że tak jak w przypadku tradycyjnych kas, podczas zakupu kasy fiskalnej online można dostać zwrot w wysokości 90% wartości kasy, nie więcej jednak niż 700zł. Dodatkowo od maja 2019r. zostanie wstrzymana możliwość otrzymania zwrotu przy zakupie tradycyjnej kasy fiskalnej.

Kasy Fiskalne Jelenia Góra