Zwrot za zakup kasy fiskalnej – serwisanci z naszej firmy zajmują się wszystkimi formalnościami za Państwa, jednak warto wiedzieć jakie elementy muszą być spełnione aby zwrot w wysokości 90% wartości urządzenia (maksymalnie 700zł) otrzymać z urzędu. 

Zwrot za zakup kasy fiskalnej – procedura w pięciu krokach.

  1. Zgłoszenie do Naczelnika Urzędu Skarbowego informację o licznie i miejscu działania kas, minimum jeden dzień przed fiskalizacją.
  2. Faktura zakupu lub inny dowód nabycia i zapłaty całej należności za kasę.
  3. Fiskalizacja w terminie.
  4. Zgłoszenie faktu fiskalizacji do Urzędu Skarbowego w ciągu 7 dni, wraz z pakietem potrzebnych dokumentów.
  5. Jeśli nie jesteś Vatowcem to pozostaje jeszcze złożenie pisma do urzędu z numerem konta.

Masz już kasę? Sprawdź jakie masz obowiązki.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.