Kasa z wagą na bazarek. Sprzedajesz na bazarku owoce i warzywa? Potrzebujesz kasę fiskalną oraz wagę? Posnet ma dla Ciebie rozwiązanie. Najtańsza oraz najmniejsza „kasowaga” na rynku, która w pełni sprosta Twoim wymaganiom.

Kasa fiskalna Posnet Ergo współpracuje z wagą DS-1 dając nam mały i mobilny duet.

Kasa posiada klawisze skrótu, klawiaturę odporną na zawilgocenia i brud oraz wydajny akumulator, który wystarczy na cały dzień intensywnej pracy. Dzięki takim funkcjom mamy pewność, że kasa nas nie zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie.

Waga zasilana jest poprzez kasę fiskalną, dlatego nie będziemy musieli się martwić o przewody plątające się na stanowisku sprzedażowym. Posiada ona funkcję tarowania oraz zerowania wagi, dzięki czemu możemy bez problemu zważyć np. jabłka przy użyciu koszyka.

Kasa z wagą na bazarek – zestaw ten jest najmniejszym oraz zarazem najtańszym zestawem „kasowagi” na rynku. Dodatkowo możemy podładować kasę z samochodu, co jest znacznym ułatwieniem w przypadku pracy na targu.

 

Kasy fiskalne online – sprawdź ofertę firmy Multicom 


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.