Grafika na paragonach, czas aby paragon przestał być bezosobowy – dzięki umieszczeniu na wydrukach grafiki. Możemy przekazać klientom dodatkowe informacje z każdym wydanym paragonem z kas i drukarek firmy Posnet.

Grafika na paragonach – oczywiście nie tylko grafika, ale też właściwy opis. Przekaz powinien być zwięzły, jasny dla klienta, oraz zachęcający do wykazania aktywności. Klient dzięki naszej promocji powinien zostać zachęcony do zrobienia kolejnych zakupów w określonym terminie.

Ogranicza nas tylko pomysłowość – rabat na kolejne zakupy, jesienny czas promocyjny na dodatkowe usługi – każdy pomysł na dodatkową aktywność klientów możemy dziś wyróżnić i zareklamować na wydawanych paragonach. A co za tym idzie, każdy paragon to darmowe miejsce reklamowe, które dzięki wyróżniającej grafice będzie dla klienta łatwy do odnalezienia. Grafikę w zależności od promocji, możemy zmieniać. Program umożliwia wgranie kilku różnych grafik i wybieranie ich w zależności od okoliczności(np. Happy Weekend, Promocyjne Środy, 3 w cenie 2 itd.).

 

Program pobierzesz tutaj.

2016-10-18-14-15-53

 


Sprawdź jak rozliczyć ulgę za zakup kasy fiskalnej.

Serwisanci z naszej firmy zajmują się wszystkimi formalnościami za Państwa, jednak warto wiedzieć jakie elementy muszą być spełnione aby zwrot w wysokości 90% wartości urządzenia (maksymalnie 700zł) otrzymać z urzędu. Temat ten rozpisaliśmy w czterech krokach – link znajdziesz tutaj.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.