Jedna kasa fiskalna – kilka punktów sprzedaży.

Jedna kasa fiskalna – kilka punktów sprzedaży – sprawdź informacje poniżej.

Powszechnie wiadomo, iż otwierając działalność gospodarczą nie od razu potrzebujemy kasę.
Istnieje możliwość, że przez cały długoletni okres prowadzenia działalności kasa fiskalna nie będzie nam potrzebna (nie przekroczymy 20000 zł obrotu rocznie).
Co natomiast jeśli chcemy otworzyć drugi punkt?

Jedna kasa fiskalna – kilka punktów sprzedaży:

Dla przykładu – przedsiębiorca prowadzi mały sklep z odzieżą. Nie posiada kasy fiskalnej, nie ma takiego obowiązku, ponieważ nie przekroczył 20 000 zł obrotu rocznie.

Chce otworzyć kawiarnię, gdzie kasę ze względu na rodzaj działalności będzie potrzebował od razu. Co w takim wypadku?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Jeśli mamy kilka punktów sprzedaży, wystarczy „wejść” na kasę w jednym punkcie i od tego momentu kasę fiskalną potrzebujemy wszędzie. Jedną? Jedną pod warunkiem, że godziny otwarcia dwóch punktów się nie pokrywają, wtedy wystarczy jedna kasa fiskalna.
Natomiast jeśli przykładowy sklep odzieżowy funkcjonuje w godzinach otwarcia kawiarni musimy zaopatrzyć się w dwa urządzenia fiskalne – do sklepu oraz do kawiarni.

Jeśli już w momencie zakładania działalności zamierzamy prowadzić sprzedaż w kilku miejscach warto zakupić odpowiednią ilość kas od razu. Tylko w taki sposób otrzymamy zwrot 700 zł na każde urządzenie.

 

Masz już kasę fiskalną? Sprawdź jakie masz obowiązki.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

By | 2017-06-09T09:39:57+00:00 13 kwietnia 2017|Categories: Poradnik|

About the Author:

Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x