Kasa fiskalna online dla mechanika, usługi motoryzacyjne i wulkanizacyjne.

Kasa fiskalna dla mechanika, pierwsza wymiana kas na urządzenia online rozpocznie się od mechaników, wulkanizatorów oraz stacji paliw. Zgodnie z projektem ustawy przedsiębiorcy będą musieli zaopatrzyć się w kasy online jeszcze w 2018 roku.

Kasa fiskalna dla mechanika.

Od 2015 roku podatnicy świadczący usługi naprawy pojazdów silnikowych i motorowerów, usługi wymiany opon i kół, badania i przeglądy techniczne pojazdów zobowiązani byli do stosowania kas fiskalnych bez względu na obroty. Od 2017 roku pozostawiono ich bez dwumiesięcznego okresu na wprowadzenie kasy w działalności. Od końca 2018 roku szykują się kolejne zmiany.
Projekt zakłada, że podatnicy będą musieli stosować kasy online od 1 stycznia 2019 roku.
W praktyce oznacza to to, że urządzenie trzeba będzie zakupić i zafiskalizować jeszcze w tym roku.

Kasa fiskalna dla mechanika.

Tak jak w przypadku innych branż przewidziana jest ulga na zakup kasy online – 1000 zł.
Na pewno odciąży to finansowo te najmniejsze firmy.

 

Zawieszasz działalność? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć. 


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

By |2018-03-13T14:39:58+00:007 marca 2018|Categories: Aktualności|

About the Author:

Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x