Kasa fiskalna online w hotelu i usługach krótkotrwałego zakwaterowania

Kasa fiskalna online w hotelu – przedsiębiorcy prowadzący hotele i pensjonaty świadczą swoje usługi w większości przypadków dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej – w takich sytuacjach co do zasady mają obowiązek zewidencjonowania otrzymanych wpłat na kasie fiskalnej. Sprawdź od kiedy będzie obowiązywała ich kasa online.

Kasa fiskalna online w hotelu

Ustawy o podatku od towarów i usług oraz prawo o miarach zbliżają się do nas wielkimi krokami.
Najważniejszą i największą zmianą jaką przewiduje projekt to wprowadzenie kas fiskalnych online.

Podatnicy świadczący usługi krótkotrwałego zakwaterowania będą musieli zaopatrzyć się w urządzenia online już od 1 lipca 2019 roku.
Przypominamy, że w tym dniu kasy powinny być zafiskalizowane i zgłoszone w Urzędzie Skarbowym. Konieczne więc będzie wcześniejsze zakupienie kasy odpowiedniej dla danej firmy.
Tak jak w innych przypadkach będzie możliwość skorzystania z ulgi 1000 zł – za zakup kasy online dla przedsiębiorców zobowiązanych nowymi przepisami do terminowej wymiany urządzenia.

Masz warsztat samochodowy? Sprawdź od kiedy będziesz potrzebować nową kasę.


Kasa fiskalna – jeśli zdecydujesz się ją zakupić w firmie Multicom, specjaliści z naszej firmy zajmą się wszelkimi zgłoszeniami do urzędów skarbowych. Nie musisz martwić się o dokumenty, wszystko wypełnimy za Ciebie i skontaktujemy się w Twoim imieniu z urzędem skarbowym. Dobierzemy kasy fiskalne trafiające w Twoje potrzeby, przeszkolimy Ciebie i Twój personel z zasad użytkowania urządzenia fiskalnego. Poinformujemy jak rozliczyć przysługującą ulgę – a to wszystko bez dodatkowych opłat, aby koszt kasy fiskalnej był jak najniższy.

Pamiętaj iż kupując kasę czy drukarkę fiskalną, wybierasz jednocześnie serwis z którym zwiążesz się na lata. Dlatego warto współpracować z solidną wyspecjalizowaną firmą, dysponującą kilkoma specjalistami w tej dziedzinie, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Wybieraj korzystnie – kupuj świadomie – tania kasa fiskalna dla Twojej firmy.

By |2018-03-13T14:42:34+00:0013 marca 2018|Categories: Aktualności|

About the Author:

Ograniczona oferta czasowa!
Skorzystaj z rabatu na zakup kasy fiskalnej.
Promocja internetowa. Dzwoń już teraz !
61-28-39-127 lub 508-709-939
x